ABAR Techniki Malarskie / Pneumatyczne
 
 
PRODUKTY » Pistolety » Pneumatyczne
Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 5 (z 5)
p1.jpgp2.jpgp3.jpg
AirPro
Pistolet natryskowy Graco AirPro doskonale sprawdza się zarówno w małych warsztatach, jak i zakładach o wysokonakładowej produkcji. Zapewnia wyjątkową wydajność natrysku, dbając równocześnie o wygodę operatora, jak i problemy środowiska.
Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-AIRPRO.pdf

Specyfikacja (PDF):  ABAR-GRACO-SPEC-AirPro.pdf


e1.jpg
Expert HP / HVLP
Pistolety lakiernicze Expert HP / HVLP pozwalają osiągnąć wysoki i równomierny stopień rozpylenia materiału. Poprzez zastosowanie wysokiej jakości wykonania dysz i głowic, pistolety te odznaczają się wysokim stopniem niezawodności. Ponadto pozwalają na długą i komfortową pracę, dzięki ergonomicznie wyprofilowanej.

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-HVLP.pdf

Specyfikacja (PDF): ABAR-GRACO-SPEC-HVLP.pdf

pp1.jpgpp2.jpgpp3.jpg
Finex
Pistolety z serii Finex firmy Graco są idealnym rozwiązaniem dla natrysku powietrznego. Dobrze wyważona i lekka konstrukcja pistoletu Finex oferuje bardziej przystępny sposób natrysku.
Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Finex.pdf

Specyfikacja (PDF): ABAR-GRACO-Spec-Finex.pdf

j1.jpg
Jonnesway JA-6111
Pistolety Jonnesway idealnie nadają się do profesjonalnego lakiernictwa, choć są przydatne również przy pracach hobbystycznych. Posiada regulację strumienia lakieru oraz ciśnienia powietrza. Jakość i solidność wykonania, połączone z prawidłową obsługą i konserwacją, zapewnią długi okres bezawaryjności.

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-JONNESWAY.pdf

w1222.jpg
Wagner FineSpray 09
Pistolet FineSpray 09 idealnie nadaje się do zastosowań w wielu różnych branżach, m.in. przemyśle samochodowym, czy ceramicznym. Dzięki połączeniu funkcjonalności konwencjonalnego pistoletu, oraz wydajności pistoletów HVLP, doskonale nadaje się do natryskiwania materiałów jak: farby, kleje, podkłady, emalie, bejce, itd.

Więcej informacji  58/532 79 00
Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 5 (z 5)

stat4u