ABAR Techniki Malarskie / Aplikacja polimocznika
 
 
PRODUKTY » Pianowanie i izolacje » Aplikacja polimocznika
Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 5 (z 5)
q4.jpg
Reactor 2 E-XP2
Zrewolucjonizuj swój biznes! Każda z funkcji dozownika Reactor 2 została strategicznie zaprojektowana w celu pomocy w prowadzeniu działalności, z wykorzystaniem innowacji wspomagających płynną pracę. Modyfikacje oprogramowania i osprzętu poprawiające wydajność natrysku. Oraz nowe technologie stanowiące uzupełnienie dotychczasowych.

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Reactor2.pdf

 

q1.jpg
Reactor 2 H-XP2 H-XP3
 
Sprzęt hydrauliczny do powłok i polimocznika. Do powłok wymagających wysokiego ciśnienia – nakłada do 9 litra materiału na minutę. Technologia nowej generacji do powłok. Seria hydraulicznych urządzeń Reactor firmy Graco zapewnia większą wydajność i dużą sprawność podczas natryskiwania. 

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Reactor 2 H-XP2 H-XP3.pdf

Specyfikacja (PDF): ABAR-GRACO-SPEC-Reactor 2 H-XP2 H-XP3.pdf

q7.jpg
Reactor E-10hp
Poszerz swoją ofertę o powłoki polimocznikowe. Reactor E-10hp to doskonały podstawowy model urządzenia do powlekania powierzchni, takich jak balkony, baseny i skrzynie ładunkowe, a także do zabezpieczania przed wilgocią. To mądra i niedroga inwestycja, która przełoży się na rozwój Twojej firmy.

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Reactor-E-10 hp.pdf

a2.jpg
Reactor E-XP1
Dozowniki Reactor E-XP1 firmy Graco zaprojektowano w celu przetwarzania i natryskiwania powłok polimocznikowych i innych powłok wymagających zastosowania wysokiego ciśnienia. Hybrydowe podgrzewacze i ogrzewane węże pozwalają uzyskać odpowiednią lepkość materiału przed przystąpieniem do mieszania. 

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Reactor E-XP1.pdf

q2.jpg
Reactor E-XP2i
Zintegrowany system dozowania. Gotowy system do nakładania wodoodpornych powłok i wyłożeń poliuretanowych - nakłada do 2 gal (7,6 litra) na minutę. Zintegrowana seria dozowników typu Reactor 2 łączy elektryczny dozownik z prądnicą zasilaną silnikiem diesla w jeden zespół – o innowacyjnej i oszczędnej konstrukcji.

Więcej informacji  58/532 79 00

Folder (PDF): ABAR-GRACO-Reactor E-XP2i.pdf

Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 5 (z 5)

stat4u