ABAR Techniki Malarskie / Filtry
 
 
PRODUKTY » Agregaty » Szpachlarskie » Filtry
Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 4 (z 4)
filtr6LOGO3.jpg
FILTR DO PISTOLETU

Najbardziej rozpowszechniony model filtra paluszkowego AL, używany do większości pistoletów hydrodynamicznych dostępnych na polskim rynku. Filtr umieszczony jest w rękojeści pistoletu, przez którą przepływa podawany materiał. Filtr pistoletu pełni ostatni etap filtracji przed przedostaniem się materiału natryskiwanego do dyszy malarskiej.

Więcej informacji  58/532 79 00

filtr2LOGO2a.jpg
FILTR DO PŁYNÓW

Konstrukcja ze stali nierdzewnej z uszczelką okrągła o-ring z materiału PTFE oraz polietylenowym podparciem sita. Zapobiega korozji wywołanej materiałami na bazie wody, katalizowanymi lakierami i innymi płynami, które nie są kompatybilne ze stalą miękką i aluminium. Polietylenowe podparcie sita zapobiega opadnięciu oraz osiągnięcie max. wydajności.

Więcej informacji  58/532 79 00
filtry4LOGO3a.jpg
FILTR DO POMPY

Stosowanie filtrów zapobiega przed przedostawaniem się brudu lub zanieczyszczeń przez układ natryskowy. Minimalizują one możliwość zapchania dyszy i optymalizują jakość Twojego wykończenia.

 


Więcej informacji  58/532 79 00

filtr na rureLOGO.JPG
KOSZ SSĄCY

Znajdujący się na wężu zasysającym farbę z pojemnika jest pierwszym etapem filtrowania materiału zanim ten dostanie się do układu pompy, dlatego stosowanie koszy ssących jest bardzo istotną sprawą. Materiał natryskiwany zostaje na tym etapie wstępnie oczyszczony z największych zanieczyszczeń które mogły się w nim znajdować.

Więcej informacji  58/532 79 00

Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 4 (z 4)

stat4u