ABAR Techniki Malarskie / Wielokomponentowe
 
 
PRODUKTY » Agregaty » Wielokomponentowe

Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 4 (z 4)
Graco-ProMix2KE_1.gifProMix2KE-Meter2.jpgProMix-2KE-36-1-2.jpg
Graco ProMix 2KE
ProMix 2KE firmy Graco to kompaktowy, podstawowy dozownik wieloskładnikowy, pozwalający na łatwe i jednakowe mieszanie materiałów dwuskładnikowych. Zaprojektowany z myślą o zastosowaniach jednokolorowych, dwuskładnikowych, w zamkniętym pomieszczeniu. Produkt ProMix™ 2KE, dostępny w formie pompy i miernika dla wszystkich technologii natryskiwania, ułatwia wykańczanie wieloskładnikowe.
Jego najważniejsze zalety:
 • eliminuje kosztowną konieczność ponownego wykonywania pracy: utrzymuje proporcje mieszania w uprzednio zdefiniowanych granicach tolerancji, aż do ±1% w wersji z miernikiem i ±2% w wersji z pompą. Materiał niezgodny z proporcjami nie dociera do produktu, co eliminuje kosztowną konieczność ponownego wykonywania pracy,
 • przyspiesza serwisowanie: pełny dostęp do wszystkich elementów, które mogą wymagać okresowych przeglądów,
 • oszczędność czasu i pieniędzy: ogranicza ilość odpadów, usprawnia procesy produkcyjne, skraca czas schnięcia, redukuje ilość lotnych związków organicznych.

Specyfikacja (PDF): PROMIX 2KE_ABAR.pdf
graco xm1.jpggraco xm2.jpggraco xm3.jpg
Graco serii XM
Seria urządzeń do natrysku materiałów wieloskładnikowych Graco XM zapewnia gwarancję dokładności i odpowiednich proporcji. Maszyny te są doskonałe do zastosowań przemysłowych, jak np. stoczniowych, czy elektrowni wiatrowych. To Państwo sami decydujecie, które elementy zestawu są niezbędne a które można pominąć - zaoszczędzi to zbędnych kosztów. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, praca wykonana zostanie szybciej i wydajniej, a dzięki nowej technologii dozowania i zastosowaniu zaawansowanych czujników, mieszanie materiału jest wydajne i wysoko precyzyjne.
Najważniejsze zalety, to:
 • kolektor mieszania, zapewniający precyzyjne mieszanie oraz dokładne sterowanie proporcjonowaniem,
 • rama ze stali węglowej o dużej wytrzymałości,
 • intuicyjny panel sterowania, zapewniający wyświetlanie proporcjonowania w czasie rzeczywistym do sterowania natryskiem końcowym, oraz sterownik USB, pozwalający na prznoszenie danych, dotyczących pracy,
 • wspornik montażowy, obsługujący do trzech podgrzwaczy cieczy.
Specyfikacja (PDF): Graco_XM ABAR.pdf
Graco_XP70_800.jpg
Graco XP 70
Urządzenie do natryskiwania wieloskładnikowego XP70 firmy Graco jest przeznaczone do pompowania, mieszania i nakładania materiałów o wysokiej lepkości przy zapewnieniu najlepszych wyników. Dzięki mieszaniu niezbędnej wyaganej ilości materiału, eliminuje odpady i zapewnia oszczędności. Materiały są odmierzane przez pompy wypornościowe i mieszane według określonego współczynnika w kolektorze mieszania.
Jego najważniejsze zalety, to:
 • zmniejszone koszty materiałów, dzięki eliminacji ilości odpadów,
 • mniejsze zużycie rozpuszczalnika czyszczącego,
 • kompaktowy wózek, umożliwiający stosunkowo łatwą obsługę przez jedną osobę,
 • silnik powietrzny NXT, wyposażony w standardowy moduł przeciwoblodzeniowy, nierdzewiejącą obudowę i o modułowej budowie (łatwiejsza konserwacja),
 • pompy dolne Xtreme.
Specyfikacja (PDF): Graco XP 70_ABAR.pdf
m2k do natrysku hydrodynamicznego.pngm2k do natrysku powietrznego.pngm2k do natrysku wspomaganego powietrzem.png
M2K do natrysku wieloskładnikowego
M2K to łatwe w obsłudze urządzenie do mieszania i dozowania, które ma wbudowane wszystkie potrzebne funkcje.
Zostało zaprojektowane jako model podstawowy dla użytkowników, którzy teraz ręcznie mieszają dwuskładnikową żywicę epoksydową, uretan i poliester.

M2K jest dopełnieniem naszej oferty urządzeń dozujących, która obecnie zaczyna się od podstawowych urządzeń do aplikacji jednego koloru, a kończy na wielokolorowych systemy o znacznej pojemności.

M2K jest przeznaczone dla użytkowników końcowych, kórzy używają jednego lub dwóch kolorów i nie chcą korzystać z elektronicznych urządzeń do dozowania.
Specyfikacja (PDF): 345065PL-C merkur M2K.pdf
Strona 1 z 1 «poprzednia 1 następna» 1 - 4 (z 4)

stat4u